Fanúšikovia Liverpoolu zažívajú v posledných dňoch veľmi turbulentné obdobie. Ich miláčikovia síce predvádzajú na ihrisku uspokojivé výkony, no takmer dennodenne sa všade píše o odchode Philippeho Coutinha či Emreho Cana z Anfieldu. Práve druhý menovaný sa už mal údajne o svojej budúcnosti konečne definitívne rozhodnúť. 

Nemecký stredopoliar má so svojim súčasným klubom zmluvu platnú len do konca tejto sezóny. V Liverpoole sú so službami svojho zverenca veľmi spokojní a podľa dostupných informácií mu už vedenie klubu v predstihu ponúklo predĺženie končiaceho kontraktu. Sám hráč sa ale údajne rozhodol inak a svoju budúcnosť vidí v inom klube. Can je už dlhodobo spájaný s odchodom do Juventusu a práve taliansky veľkoklub by sa mal stať od leta jeho novým domovom.

Podľa najnovších správ prebiehali v predchádzajúcich dňoch rokovania medzi oboma klubmi. Napriek tomu, že ešte nič nebolo oficiálne potvrdené, zahraničné médiá prišli s informáciou, že Can sa dohodol na predbežnej spolupráci od leta práve s Juventusom. Nevieme však s určitosťou povedať, na koľko sú tieto informácie pravdivé.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.