Krídelník z Walesu Gareth Bale nehráva v Reale Madrid toľko, koľko by chcel a to chce zjavne zmeniť. Vypovedá o tom aj to, čo urobil vo finále Ligy majstrov tesne po oslavách na ihrisku.

Bale okamžite po svojom príchode na ihrisko hru neskutočne oživil a dokonca strelil aj dva veľmi dôležité góly. Je však jasne vidieť, že krídeľník nie je v Madride spokojný a vypovedá o tom aj to, že po skončení osláv zišiel z ihriska medzi prvými a nešiel, ako by bolo očakávané, do šatne Realu Madrid, ale do šatne jeho oponenta Liverpoolu FC. Hráč tam vraj dokonca strávil až 20 minút. Najviac času mal stráviť so svojim bývalým spoluhráčom zo Southamptonu FC Adamom Lallanom.

V rozhovoroch potom welšská hviezda okomentovala svoju situáciu tak, že najprv si chce užiť oslavy, leto a potom bude rozmýšľať, čo ďalej, keďže ani zďalekoa nedostáva toľko herných príležitostí, ako by si predstavoval a za svoje výkony zaslúžil. Novinári si všimli aj Baleove správanie počas príhovoru Cristiana Ronalda pri oslavách na štadióne Santiaga Bernabéua. Z jeho tváre ide jasne vyčítať nespokojnosť. Uvidíme, ako sa Baleova situácia vyvinie po rezignácii Zinedina Zidana.

Zdroj|Foto: Sportbible.com,Twitter