Situácia okolo 26-ročného stredopoliara sa znova zamotáva. Po tom čo Pogba vyjadril túžbu zmeniť dres toto leto, objavili sa špekulácie o záujme Realu Madrid. Španielske média dokonca priniesli informáciu, že “hrať za Madrid” je Pogbov sen z čoho logicky vyplýva, že Francúz chce v budúcnosti obliekať dres Realu. Situácia sa však teraz mení. 

Taliansky futbalový denník Calciomercato dnes vyrukoval s informáciou, že Paul Pogba by sa chcel vrátiť do Juventusu. Francúz mal mať dôverný rozhovor so športovým riaditeľom “Starej dámy” Fabiom Paraticim, v ktorom vyjadril veľkú túžbu vrátiť sa na Allianz Stadium v Turíne, kde pred prestupom do Manchestru United strávil 4 sezóny. To však nebude také jednoduché.

Juventus má aktuálne iné transferové priority. V prvom rade chce čím skôr oficiálne podpísať Matthijsa de Ligta z Ajaxu. Zvyšnými potenciálnymi prestupmi, vrátane toho Pogbovho, sa mieni zaoberať neskôr. Je však pravdou, že turínsky celok by k Aaronovi Ramseymu a Adrienovi Rabiotovi rád podpísal ďalšieho hviezdneho stredopoliara. Špekulovalo sa o Sergejovi Milinkovićovi-Savićovi z Lazia a práve o Paulovi Pogbovi. Ten by však mal byť minimálne dvakrát drahší ako Srb, keďže Manchester United stále trvá na sume 150 miliónov eur. Situáciu okolo Pogbovho prestupu budeme naďalej sledovať.

pogba juventus

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter