rivaldo barcelona

Real Madrid je od začiatku letného prestupového obdobia neustále spájaný najmä s dvomi skvelými hráčmi. Sága okolo Paula Pogbu sa stále neskončila a je otázne, kde bude v nasledujúcej sezóne pôsobiť. Christian Eriksen je taktiež silne prepojený s “Bielym baletom”, no zatiaľ sa nič oficiálne nedohodlo. Najnovšie sa rozhovoril o týchto potenciálnych transferoch Brazílčan Rivaldo.

Real Madrid má v strede poľa hviezdne obsadenie. Luka Modrić, Toni Kroos alebo Casemiro disponujú veľkou kreativitou aj defenzívnymi schopnosťami. Napriek tomu si vedenie “Los Blancos” myslí, že potrebujú vystužiť stred poľa. Opačného názoru je však brazílska ikona a bývalý hráč Barcelony Rivaldo.

“Noviny hovoria, že Madrid potrebuje prebudovať svoju zálohu s Christianom Eriksenom a Paulom Pogbom. Obaja sú excelentní hráči a na Bernabéu by sa cítili veľmi dobre,” napísal majster sveta z roku 2002. “Napriek ich zlej predsezónnej forme si nie som istý, či Madrid potrebuje nové posily. Kritici zálohy Realu by nemali zabúdať, že Casemiro sa vracia do tímu po zranení takže v príprave hrali bez svojho hviezdneho stredopoliara a jedného z najdôležitejších hráčov tímu,” myslí si brazílska legenda.

Real je aktuálne pod miernym tlakom svojich fanúšikov. Hoci predsezónna príprava je len previerkou pred začiatkom sezóny, určite je v niektorých bodoch smerodajným údajom. Či sa Real posilní v tomto prestupovom období o aspoň jedného z dvoch spomínaných hráčov, je nateraz otázne. Vedenie klubu by sa však s prípadným transferom malo poponáhľať, keďže prestupové okno sa v Anglicku skončí vo štvrtok 8. augusta. Po tomto termíne len ťažko bude Tottenham alebo Manchester United predávať svojich kľúčových hráčov bez možnosti nahradiť ich.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter