Everton patrí medzi najtradičnejšie anglické kluby, pričom je okrem Arsenalu najdlhšie pôsobiacim klubom medzi domácou elitou. Z najvyššej ligy nevypadol už viac ako 60 rokov. Aj napriek tomu, že do novej sezóny vstúpi bez svojej najväčšej ofenzívnej hrozby ostatných rokov, bude mať k dispozícii nabitý káder, ktorý sa môže rozrásť o ďalšie skvelé postavy.

Aktuálne má Everton vo svojom kádri už sedem posíl, z ktorých minimálne štyria pravdepodobne miesto v zostave získajú. Po tom, ako získa liverpoolsky klub za Lukakua poriadny balík, reálne je počítanie s ďalšími posilami. Neustále sa hovorí o možnom príchode Girouda z Arsenalu či Sigurdssona zo Swansea. Rovnako tak by sa mohol do známeho pôsobiska vrátiť i Fellaini.  

Zostava Evertonu by mohla vyzerať nasledovne:

Na lavičke v Evertone, ktorý sa predstaví aj v predkole Európskej ligy, by mohli sedieť hráči, akými sú skvelí mladíci Tom Davies a Mason Holgate, skúsený stopér Ashley Williams, Gareth Barry, Idrissa Gueyé, Kevin Mirallas, Yannick Bolasie, Aaron Lennon či Sandro Ramiréz.

Ako dopadne Everton v Premier League 2017/2018

Loading ... Loading ...

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.