Nepohodlie v kabíne Realu Madrid sledujú viaceré európske veľkokluby, ktoré by radi videli vo svojich farbách niektorých hráčov “Bieleho baletu”. Najväčšiu intenzitu údajne začali vyvíjať Juventus a Manchester City. 

O zlých výsledkoch a hernej pohode mužstva niet pochýb už dlhšiu dobu. Najnovšie správy však vravia aj o nepohode v kabíne. Jeden z hráčov je dokonca údajne upodozrievaný, že fláka tréningy mužstva.

Hovoríme o hviezdnom záložníkovi Iscovi, ktorý sa po výmene trénera madridského klubu ani raz nedostal do základnej zostavy. Španielskeho reprezentanta táto situácia neteší a s pravdepodobnosťou aj sám uvažuje nad svojim odchodom z Madridu.

To ihneď postavilo do pozoru popredné kluby Juventus a Manchester City. Šepká sa aj o záujme SSC Neapol, avšak Florentino Pérez by s istotou požadoval dosť veľkú čiastku, ktorú by si Neapolčania podľa všetkého nemohli dovoliť.

26-ročný technicky veľmi kvalitne vybavený hráč má na Santiaga Bernabéua platný kontrakt do júna 2022. Iscova aktuálna hodnota sa pohybuje na úrovni 90 miliónov eur. Práve jeho cena by mohla ostatné mužstvá odradiť. Je tu samozrejme stále možnosť, že si Santiago Solari a jeho zverenec celú situáciu vyjasnia a Španiel sa rozhodne ostať.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.