24-ročný ofenzívny univerzál Paulo Dybala patril už počas leta medzi hráčov, o ktorých bol eminentný záujem. Napriek všetkým špekuláciam i údajným lukratívnym ponukám odštartoval v turínskom Juventuse už svoju tretiu sezónu.

Na jej začiatku sa fantasticky rozstrieľal a vyslúžil si aj nový kontrakt, ktorý ho mal ochrániť pred prípadnými záujemcami. V ostatných jedenástich ligových dueloch však strelil len dva góly a v posledných týždňoch dokonca väčšinou len sedí na lavičke. Aj z toho dôvodu sa začali okolo neho šíriť najrôznejšie špekulácie a anglický denník The Sun prišiel s informáciou, že Juventus by mohol okrem poriadneho balíku peňazí získať aj zaujímavú akvizícu.

Manchester United za argentínsku hviezdu údajne ponúka v prepočte 80 miliónov eur a k nim aj Henrika Mchitarjana, ktorý nemá v klube najlepšie vzťahy a jeho odchod je zrejme len otázkou času. Arménsky ofenzívny záložník si vybudoval skvelú reputáciu v Dortmunde, z ktorého odchádzal v roku 2016 do Anglicka s nálepkou najlepšieho nahrávača súťaže.

Zdroj: Oldtraffordfaithful.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.