Borussia Dortmund začala aktuálny ročník Bundesligy vo veľkom štýle, čo sa akoby mihnutím čarovného prútika z týždňa na týždeň zmenilo. Osemzápasová séria bez výhry stála klub reálnu šancu na titul.

O nič lepšie si nemecký veľkoklub neviedol ani v Lige majstrov, kde uhral len dva body proti APOEL Nikósia, čo napokon aj tak stačilo aspoň na tretie miesto a účasť v jarnej fáze Európskej ligy. Dobrou správou pre fanúšikov by tak mohol byť aspoň návrat jedného bývalého hráča.

Henrik Mchitarjan odišiel v lete 2016 do Manchestru United za 42 miliónov eur a mal sa stať jedným z ťahúňov Mourinhovho tímu. 28-ročný arménsky reprezentant nastúpil v uplynulej sezóne do 41 zápasov a na začiatku aktuálneho ročníka taktiež pravidelne figuroval v základnej zostave.

Po novembrovej reprezentačnej prestávke však prišiel zlom a skvelý záložník prišiel o svoje miesto. Údajne sa dostal aj do sporu s portugalským trénerom a momentálne vraj patrí medzi hráčov, s ktorými sa v anglickom veľkoklube už nepočíta.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.