Prestupové leto 2021 je blízko k napísaniu veľkej výmeny medzi dvoma španielskymi veľkoklubmi. A podľa médií na Pyrenejskom polostrove je už dohoda medzi Atléticom Madrid a Barcelonou hotovou vecou. Súhlasiť mali už aj hráči – predmety výmeny.

Barcelona by sa veľmi rada zbavila Antoineho Griezmanna, ktorý poberá ročný plat vo výške 33 miliónov eur. Okrem toho, jeho výkony nie sú vôbec hodné ceny 120 miliónov eur, ktoré Barcelona za neho vysolila pred dvoma rokmi. Takže odchod francúzskeho útočníka z Camp Nou je viac ako logickou vecou. Griezmann by sa podľa správ chcel vrátiť do svojho bývalého klubu, kde prežil najkrajšie obdobie svojej kariéry.

Atlético Madrid je naklonené tejto myšlienke a svojho strateného syna by rado prijalo naspäť. Lenže namiesto peňazí by mal madridský klub obetovať jednu zo svojich hviezd. Barcelona si mala vytipovať záložníka Saúla Ñígueza ako posilu do stredu poľa namiesto Georginia Wijnalduma, ktorý sa upísal Parížu St. Germain. Podľa Mundo Deportivo sú rokovania na dobrej ceste a obaja hráči s výmenou súhlasili. Črtá sa nám teda výmena hviezdnych mien.

niguez

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter