Anglické médiá už dnes hlásia, že aj Alexis Sánchez po nekonečnej prestupovej ságe trvajúcej od leta našiel nové pôsobisko. V posledných dňoch sa na Britských ostrovoch strhla o neho doslova bitka.

V hre o služby čilského krídelníka boli až tri kluby, a to Manchester City, Manchester United a na poslednú chvíľu vraj prišla s ponukou aj londýnska Chelsea. Najväčšie šance sa dávali Manchestru United, nakoľko “Citizens” sa začali pomaly sťahovať z bojovej línie pre vysoké finančné požiadavky Arsenalu.

To zahralo do kariet mestskému rivalovi a ani neskorá snaha z modrej strany Londýna už toto nezmenila. Podľa denníka Express José Mourinho vyhral bitku o podpis Alexisa Sáncheza a Manchester United by mal za jeho služby zaplatiť 45 miliónov eur a poslať ku “Gunners” aj Arménca Henrikha Mkhitariana. Čiľanov plat by mal byť 337-tisíc eur týždenne a obdrží aj 40 miliónový podpisový bonus.

Tak isto aj The Sun potvrdilo dosiahnutie dohody medzi oboma stranami, ale uvádza prestupovú čiastku 28 miliónov eur, plat až 400-tisíc týždenne a bonus 28 miliónov eur. The Sun ale dodáva, že Henrikh Mkhitarian si je neistý prestupom ku “Kanonierom”, nakoľko momentálne majú problém sa kvalifikovať aj do európskeho pohára UEFA. Oba denníky sa zhodujú, že Sánchez oblečie u “Červených diablov” dres s číslom 7.

Zdroj: Express.co.uk, Thesun.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.