Všetko nasvedčuje tomu, že prichádzajúce prestupové obdobie spôsobí rozruch aj v Atléticu Madrid. Na odchode by totiž mal byť Diego Costa. Hovorí sa teda o jeho viac ako veľkolepej náhrade.

Taliansky novinár Alessio Alaimo tvrdí, že remíza 1:1 s Gironou bola pre Diega Costu posledným zápasom, ktorý odohral v drese Atlética Madrid. Pre TuttoMercatoWeb totiž napísal, že sa o služby 30-ročného útočníka zaujíma tím čínskej superligy Tianjin Quanjian.

Bývalý útočník Chelsea FC aktuálne podstúpil operáciu, no o možnosti jeho odchodu mal madridský klub informovať jeho agent Jorge Mendes. V spomínanom čínskom celku totiž hľadajú parťáka pre Alexandreho Pata.

Diego Simeone však už skôr potvrdil, že by si rád španielskeho reprezentačného útočníka ponechal. Preto ho dané správy mali znepokojiť natoľko, že sa s vedením rozhodli poobzerať po možnej náhrade.

Do úvahy podľa všetkého prichádza priviesť hviezdneho útočníka Edinsona Cavaniho. 31-ročný Uruguajčan aktuálne pôsobí v PSG, avšak údajne nie príliš dobre vzťahy medzi ním a Neymarom s Mbappém by mohli prispieť k jeho predčasnému odchodu.

Parížania by napriek tomu len neradi prišli o jednu zo svojich ofenzívnych hviezd. Ak by k tomu došlo, tak by si Atlético muselo pripraviť približne 60 miliónov eur. Práve na toľko sa totiž odhaduje hodnota hráča, ktorému zmluva vyprší 30.júna 2020.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.