Real Madrid zažíva v ostatnom období pomerne dobré chvíľky, veď v ostatných dňoch zdolal v napínavom El Clásicu Barcelonu, čím sa dotiahol na jediný bod od najvyššej priečky Atlética a predtým nakročil nádejným triumfom 3:1 nad Liverpoolom do štvrťfinálového dvojzápasu Ligy Majstrov.

Jedna vec ale madridského giganta trápi celú sezónu, a to sú zranenia. Často nehrajú tí, ktorých by chcel Zidane na trávniku, ale skôr tí, ktorí sú aktuálne k dispozícii. Ohromnú smolu na zranenia má Eden Hazard, väčšie absencie postihli i Ramosa, Carvajala, Valverdeho a ďalších.

Teraz vedenie klubu potvrdilo, že do konca aktuálneho ročníka si už nezahrá ani univerzál Lucas Vázquez, ktorý v ostatnom čase veľmi dobre zaskakoval za Carvajala na pravom okraji obrany. Zranenie si privodil koncom prvého polčasu proti Barcelone a napokon sa potvrdilo, že ide o poranenie krížneho väzu v kolene. V aktuálnom ročníku odohral takmer 2800 minút a patril k sedmičke najvyťaženejších hráčov v poli Realu. Nateraz ostáva otázkou, kým ho bude schopný Zidane nahradiť.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter