Futbalisti Arsenalu v zápase 23. kola nestačili na Bournemouth, hoci po hodine hry ešte viedli 0:1. To zďaleka nie je jediná nepríjemná udalosť posledných dní, s ktorou sa v klube musia vyrovnávať.

Okrem toho je zrejme definitívne, že klub opustí tak Alexis Sánchez, ako aj jeho nemecký spoluhráč Mesut Özil. Obaja sú spájaný s prestupom do Manchestru United, no definitíva ani v jednom prípade zatiaľ nepadla.

Mesut Ozil a Alexis Sánchez

Do ohňa ale prilial olej aj arménsky reprezentant Henrikh Mkhitaryan, ktorého dni v Manchestri United sú zrejme spečatené. Veľká posila z leta 2016 je totižto v posledných mesiacoch ďaleko v úzadí, keď oveľa viac príležitostí dostávajú Pogba, Rashford, Martial či dokonca Lingaard. Aj preto bol jedným z kandidátov na posilnenie Arsenalu, ktorý potrebuje zohnať náhradu za spomínané duo Sánchez – Özil.

Mchitaryan však pre anglické média vyhlásil, že do Arsenalu ísť nechce, pretože tento klub je na “nízkom leveli”, čo sa určite fanúšikom “Kanonierov” nepáči. Všetko však nasvedčuje tomu, že londýnsky celok zrejme čakajú horšie časy, na aké v ostatných dvoch desaťročiach v klube zvyknutí neboli. Ak sa niečo nezmení, Arsenal neobháji ani minuloročné 5. miesto, ktoré majú Wengerovci vzdialené päť bodov.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.