Chelsea FC je v poslednej dobe terčom mnohých prestupových špekulácií. Okolo ich najväčších hviezd krúžia každé prestupové obdobie konkurenčné veľkokluby, ktoré sa snažia zlanáriť hráčov na svoju stranu. Najaktívnejším v tejto oblasti je Real Madrid, ktorý má údajne záujem o zisk dvojice Eden Hazard a Thibaut Courtois. Obaja menovaní majú okrem národnosti však spoločnú aj inú vec. 

Anglický veľkoklub začal prvé rokovania o nových kontraktoch pre oboch hráčov. Ani jeden z nich sa ale s predĺžením svojej zmluvy zatiaľ nikam nehrnie. Horšie je na tom belgický brankár, ktorého platnosť zmluvy končí už po nasledujúcej sezóne. Ihneď tak nastali špekulácie o tom, že belgický brankár uvažuje nad možnosťou prestupu do Realu Madrid. Svojim najnovším rozhovorom však tieto špekulácie len potvrdil.

25-ročný gólman chce byť bližšie k svojim dvom synom, ktorí vyrastajú práve v Madride. “Návrat do Španielska je pre mňa atraktívny. Moja osobná situácia je hlavným motorom mojej túžby a ak sa to nestane teraz, tak za niekoľko rokov určite. Práve teraz som v Chelsea spokojný a šťastný, pretože keď hrá niekto na takej úrovni, musí sa sústrediť len na futbal a nie na veci okolo neho. Nechcem sa sústrediť na rozhovory o novej zmluve, pretože to bude mať vplyv na moje výkony.”

Zdroj: Football-espana.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.