31-ročný krídelník Gareth Bale začal svoju kariéru ako ľavý obranca v Southamptone, odkiaľ ešte ako mladík zamieril do Tottenham. Následne po skvelých rokoch v Londýne prikývol na lákavú ponuku Realu Madrid, ktorý z neho urobil najdrahšieho futbalistu histórie.

Postupom času sa mal z neho stať Ronaldov nástupca, no miesto toho prišiel o miesto v zostave a dnes Real zúfalo hľadá niekoho, kto by ho bol ochotný zamestnávať. Najčastejšie sa hovorilo o záujme Tottenhamu, no 350 tisíc eur týždenne mu rozhodne tento celok platiť nedokáže. A vzhľadom k jeho výkonnostnému úpadku zrejme nikto.

Zvrat nastal v okamžiku, keď o jeho služby vraj prejavil záujem iný účastník Premier League. Dalo sa to nazvať aj vykúpením pre všetky strany. Teraz je však vraj všetko inak, keďže denník Marca priniesol správy o tom, že Baleov agent oznámil, že dodnes “miluje” Tottenham a veľmi rád by sa do tohto klubu vrátil. Dokonca je so Spurs údajne aj v kontakte. Kam sa však napokon bude sťahovať, keďže v Madride už preňho miesto nie je, ostáva aspoň nateraz nedoriešenou situáciou.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twotter