Real Madrid má v úvode tejto sezóny nečakané problémy. Cristiano Ronaldo vyfasoval trest na 5 zápasov za postrčenie rozhodcu, následne prišli nečakané straty bodov, keď Zidanova družina v dvoch domácich dueloch La Ligy iba remizovala. Mužstvo však postihujú aj zranenia!

Nedávno musel kvôli zraneniu predčasne opustiť ihrisko francúzsky útočník Karim Benzema a do zápasu Ligy majstrov nemohol nastúpiť kvôli bizarnému zraneniu ani Marco Asensio. Najnovšie sa “Biely balet” bude musieť zaobísť bez ďalšej opory. Tou je chorvátsky záložník Mateo Kovačić, ktorý nedohral zápas Ligy majstrov proti tímu APOEL.

Real síce vyhral tento duel 3:0, ale stratil ďalšiu dôležitú postavu. Bývalý hráč Interu Miláno totiž bude svojmu tímu chýbať minimálne dva mesiace. Aspoň tak to uvádza oficiálny klubový web.

Mateo Kovačić je považovaný za jeden z najväčších talentov “Los Blancos” a podľa mnohých by v budúcnosti mohol v zostave nahradiť svojho krajana Luku Modriča. 23-ročný rodák z rakúskeho Linzu dostával dosť príležitostí už aj v úvode tejto sezóny, uvidíme, v akej forme sa vráti po nepríjemnom zranení pravej nohy. Ako sa s ďalšou stratou vysporiada tréner Zidane?

Zdroj: Goal.com | Foto: YouTube, Twitter