Španielsky manažér Rafael Benítez údajne nie je spokojný s dvojicou Karl Darlow a Rob Elliot, ktorá momentálne stráži svätyňu tohto klubu. Ani jeden z nich svojho manažéra počas sezóny dostatočne nepresvedčil a sám Benítez by už mal rád v mužstve jasnú jednotku medzi tromi žrďami.

Anglické médiá len nedávno prišli s informáciou, že Newcastle sa začal zaujímať o nemeckého gólmana Kevina Trappa. Ten sa však rozhodol zotrvať v Paríži a vedenie tak muselo obrátiť pozornosť na nový prestupový cieľ. Tým sa stal podľa anglického denníka Daily Mail náš slovenský reprezentant Martin Dúbravka, ktorý momentálne oblieka dres pražskej Sparty.

Martin Dúbravka

Dúbravka zamieril do Sparty len počas tohto leta, kde prestupoval z Liberca. Počas sezóny patril k jedným z mála, ktorí v tejto sezóne podávali stabilne dobré výkony. 28-ročný brankár odchytal v tomto ročníku už 15 zápasov a v siedmich prípadoch sa mu podarilo zápas dochytať s nulou na konte. Podľa anglického denníka by sa mohli kluby dohodnúť na prípadnom hosťovaní do konca sezóny už počas tohto týždňa.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.