Káder Realu Madrid stále obsahuje viacero mien, s ktorými Zinedine Zidane príliš neráta a stali sa prebytočnými. To by rád využil jeden z klubov La Ligy, ktorý sa snaží získať novú posilu práve zo Santiaga Bernabéua.

“Biely balet” opustil pred rokom Cristiano Ronaldo. Jeho veľkú ofenzívnu silu sa počas celého leta 2018 nepodarilo nikým nahradiť a tak sa na sklonku augusta rozhodol Florentino Pérez pre malú náplasť tým, že angažoval Mariana z Olympique Lyon.

26-ročný útočník však nepresvedčil a treba povedať, že nedostal ani príliš veľa priestoru. Po príchode Luku Jovića, Rodryga a Edena Hazarda sú tak zdá sa jeho dni v metropole Španielska zrátané. Svedčí o tom aj najnovší záujem Realu Betis, ktorý už kontaktoval Real Madrid ohľadom dostupnosti spomínaného útočníka.

Jediným problémom sa zdá byť Marianov 5-miliónový plat. Aj preto sa predpokladá, že by mohlo ísť len o hosťovanie. Jedno je však isté, Mariano s najväčšou pravdepodobnosťou nebude v nasledujúcej sezóne pôsobiť vo farbách “Los Blancos”.

 Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter