Chelsea ziskala v uplynulej sezóne po ročnej odmlke majstrovský titul, na ktorý v tej aktuálnej s pravdepodobnosťou blížiacou sa k istote nedosiahne. Lodnýnsky klub už v lete môže postihnúť niečo oveľa horšie, o čom sa hovorí už dlhšiu dobu.

Najlepšie zarábajúci hráč tímu Eden Hazard pred pár týždňami odmietol novú zmluvu, vďaka ktorej by mohol získať prvenstvo v tomto ohľade v rámci celej súťaže. Aj preto sa začalo hovoriť o jeho prestupe do Realu Madrid, ktorý sa o belgického krídelníka zaujíma dlhodobo.

Denník The Sun však vyrukoval s nečakanou informáciou o tom, že v lete sa Belgičana pokúsi získať Manchester United za viac ako sto miliónov eur, čím by sa stal najdrahším prestupujúcim hráčom v rámci slávnej súťaže. Pochopiteľne má v tom prsty José Mourinho, ktorý Hazarda trénoval aj počas majstrovskej sezóny 2014/2015.

Zdroj: Sportslens.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.