Futbalový sviatok El Clásico je už za nami a futbaloví fanúšikovia si prišli na svoje. Stretnutie sa napokon skončilo remízou 2:2, no smutnejší sú určite hosťujúci hráči. Tí nevyužili presilovku o jedného hráča, ktorá trvala 45 minút a Barcelone tak nepripravili prvú prehru v tomto ročníku La Ligy. Po góle v tomto stretnutí si pripísala aj hviezdna dvojica Lionel Messi a Cristiano Ronaldo.

Práve druhý menovaný bol po zápase hlavnou témou na tlačovej konferencii Zinedina Zidana. Portugalská superstar totižto nedohrala duel kvôli zraneniu. Všetko sa to stalo pri spomínanom góle Ronalda, ktorý po súboji s Piquém zostal ležať na trávniku a pripravil tak prácu pre lekársky tím Realu. Postupom času ale toto menšie zranenie rozbehal a zdalo sa, že všetko je v poriadku. Opak ale priniesla polčasová prestávka.

Počas nej sa rozhodol Zidane radšej pošetriť svoju najväčšiu hviezdu a do druhého polčasu, tak poslal čerstvého Marca Asensia. Fanúšikovia Realu sa tak začali ihneď obávať, aké vážne je nakoniec zranenie 33-ročného útočníka. Francúzsky manažér ale všetkých upokojil. “V súčasnosti sa necíti veľmi dobre, ale myslím si, že je to len malý problém. Vyzerá to len na opuch.”

Cristiano Ronaldo sa počas El Clásica zranil

Novinárov samozrejme zaujímalo, či bude portugalský reprezentant fit na finále Ligy majstrov. Aj tu ale prišla od Zidana pozitívna odpoveď. “Nebojte sa o finále, určite bude tam. Nemôžem povedať, ako dlho bude mimo, ale nie je to nič vážne, no uvidíme zajtra.” Futbaloví fanúšikovia sa tak zrejme nemusia báť, že by v Kyjeve prišli o umenie jedného z najlepších futbalistov na planéte.

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter