Podľa najnovších správ zo Španielska sa mal Cristiano Ronaldo zveriť Zinedinovi Zidanovi, že si na trávniku nerozumie s jedným zo svojich spoluhráčov. Od manažéra vraj vyžaduje, aby tohto hráča nestaval do zostavy. Chce prekonávať Lionela Messiho a je údajne presvedčený, že so spomínaným spoluhráčom na ihrisku to nebude možné!

Touto požiadavkou by tak Francúzovi skutočne znepríjemnil výber zostavy, pretože na danom poste je v Reale málo kandidátov. Reč je totižto o mladom, iba dvadsaťročnom španielskom útočníkovi, ktorý je odchovancom Realu Madrid. Po letnom predaji Álvara Moratu a zranení Karima Benzemu, ostal Borja Mayoral ako jediná voľba do útoku. Mayoral, ktorý si nedávno pripísal svoj prvý gól v La Lige, svojimi schopnosťami údajne nepresvedčil Cristiana Ronalda.

Borja Mayoral a Cristiano Ronaldo.

Zinedine Zidane však mladíka obdivuje. „Je súčasťou zostavy. Dokáže hrať dôležitú úlohu a dnes to aj ukázal. Som za neho rád, pretože chceme od hráčov, aby hrali dobre, a on to dnes dokázal,“ vyjadril sa na adresu mladého Španiela po zápase proti Realu Sociedad, v ktorom skóroval.

Borja Mayoral sa do Realu vrátil po minuloročnom hosťovaní v nemeckom Wolfsburgu. V ňom si počas 19 bundesligových štartov pripísal iba 2 góly. V tejto sezóne sa zapojil do 3 zápasov Realu, v ktorých zaznamenal 1 gól. Nutné je však podotknúť, že do väčšiny zápasov nastupoval iba ako striedajúci hráč. Bude zaujímavé sledovať, ako sa situácia okolo talentovaného mladíka vyvinie.

Zdroj: Caughtoffside.com | Foto: Twitter