Futbalisti majú rôzne skryté talenty. Častokrát vedia prekvapiť nečakanými schopnosťami. Cristiano Ronaldo je nesporne jedným z najlepších futbalistov, ktorí momentálne okupujú trávniky. Svoje kvality rád ukazuje aj mimo ihrísk. Našli sme pre vás 3 prípady, kedy sa Ronaldo rozhodol ukázať svoj viac či menej kvalitný spev.

 

Cristianov „lovesong”

Pomalý kúsok chytajúci za srdiečko. Vznikol pre účely reklamy istej portugalskej banky. Je vysoko pravdepodobné, že sa na tejto piesni podieľal aj tím skúsených zvukových inžinierov. Cristiano to znie celkom počúvateľne, preto za nás palec hore.

Rihanna sa môže schovať

Tento počin pochádza z Ronaldovho filmu s príznačným názvom – Ronaldo. Cristiano cestuje lietadlom so svojimi portugalskými spoluhráčmi a dlhé chvíle letu kráti svojím spevom. Vybral si hit slávnej Rihanny s názvom Stay. Nevedno, či za tento výkon môže aj nenápadná fľaška vínka, no Cristianove živé vystúpenia sú menej kvalitné než jeho štúdiové kúsky.

Vodca davu

A na záver najčerstvejšie nôtenie. Pri oslavách úspešnej sezóny Realu Madrid sa Cristiano chopil mikrofónu, zrejme opäť posilnený víťazným nápojom, a opäť ukázal medzery vo svojom živom speve.

Zdroj|Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.