Hlavný tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay sa na konci nášho pôsobenia na MS 2018 vyjadril k viacerým veciam. Okrem iného nahlas povedal, čoho sa musia Slováci vyvarovať a čo musia pochopiť, ak chcú začať vyhrávať. 

Slovensko na MS 2018 nepostúpilo zo skupiny, ale Craig Ramsay si chválil spoluprácu s hráčmi i s realizačným tímom. Nezabudol povedať, že konečne reprezentácia ukázala, že v nej môžu plnohodnotne nastupovať aj hráči z našej najvyššej súťaže. Mrzeli ho však dve veci a síce, že sme nedokázali strieľať dostatočný počet gólov a tiež to, že sme v niektorých zápasoch nedokázali hrať svoju hru celých 60 minút.

„Toto je momentálne najdôležitejšie, na čo sa musíme ako tím zamerať. Všetko je o detailoch. Nemôžem prinútiť hráčov robiť niečo, čo nechcú. Dokážem im dať herný plán a štruktúru, ale musia zistiť, že hrať na krásu nie je spôsob, ako vyhrať zápas,“ vyjadril sa Craig Ramsay pre portál Šport.sk. 

Zdroj: Sport.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D