Cristianovi Ronaldovi sa dosť často ušlo prívlastkov ako arogantný, sebecký a namyslený. Možno tak občas naoko aj skutočne pôsobí. Tento príbeh vás však s istotou presvedčí, že CR7 je mimo futbalového trávnika úplne iný.

Aktuálne už 34-ročný portugalský útočník obliekal svojho času aj dres Manchestru United. Práve tam mal tú možnosť zahrať si počas 18-ich mesiacov po boku 38-ročného kamerunského futbalistu Erica Djemba Djembu.

Omnoho podstatnejšie je však to, čo sa stalo potom. Spomínanému defenzívnemu stredopoliarovi umrela v roku 2010 matka. V tom čase už šiel Ronaldo aj on sám svojou vlastnou cestou. Kamerunčan opustil Manchester United ešte v roku 2005. Portugalská superstar už pôsobila v La Lige. Napriek tomu sa stalo niečo, čo by predpokladal len málokto.

Bývalý kolega Cristiana Eric Djemba Djemba pre The Sun povedal, že sa mu ihneď po tejto tragédii ozval Cristiano: “V tom čase už hrával v Reale Madrid, ale hneď nato, keď mi umrela matka, volal mi a povedal: Keby si odo mňa niečo potreboval, alebo sa budeš chcieť iba pozhovárať, som tu pre teba,” citoval údajné slová portugalskej sedmičky spomínaný africký futbalista.

Ten zároveň hovorí, že na to čo tento hviezdny útočník spravil, nikdy nezabudne. Je teda možno na mieste položiť si veľmi jednoduchú otázku. Nie je práve toto pravá, nemedializovaná tvár Cristiana Ronalda?

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter, YouTube