Pred pár dňami prebehla médiami správa, že Philippe Coutinho si konečne vybral v Barcelone dres s číslom 7. O pár dní je ale situácia iná a už sa šíria informácie, že tento dres je rezervovaný pre niekoho iného!

Podľa Fox Argentina bude Brazilčan nosiť dres s číslom 14, ktorý je momentálne okupovaný Javierom Mascheranom. Ten je ale na odchode do Číny a jeho dres by sa mal v najbližších dňoch uvolniť. Výberom čísla 14 by Coutinho napodobnil veľkú legendu katalánskeho veľkoklubu.

Voľný dres s číslom 7 po odchode Ardu Turana má byť držaný v zálohe pre letný príchod Antoinea Griezmanna, ktorý toto číslo nosí z obdivu k Davidovi Beckhamovi. Francúz má dokončiť sezónu v Atléticu Madrid a potom sa vraj Barcelona pokúsi uskutočniť jeho transfer na Camp Nou, nakoľko jeho súčasná výkupná klauzula klesne z 200 miliónov eur, iba na 100 miliónov eur.

Zdroj: En.as.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.