Liverpool zažil v poslednom zápase skupinovej fázy Ligy majstrov jeden z najúspešnejších zápasov v histórii klubu. Mužstvo z Anfieldu potrebovalo na potvrdenie postupu doma uhrať aspoň remízu proti Spartaku Moskva. Všetko však išlo oveľa ľahšie než sa čakalo, o čom hovorí vysoké víťazstvo domácich v pomere 7:0. Hrdinom zápasu sa stal Philippe Coutinho, ktorý už v 50. minúte zavŕšil svoj hetrik.

Bol to pre neho tak prvý trojgólový zápis v drese Liverpoolu, v ktorom pôsobí už štyri roky. 25-ročný Brazílčan sa tak po tomto zápase stal ešte väčším terčom prestupových špekulácií, ktoré ho neustále spájajú s prestupom do Barcelony. Ďalším bonusom pre Coutinha je fakt, že v tomto zápase si pripísal svoj prvý štart s kapitánskou páskou na ruke.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Hetrik však nie je všetko, čo tento brazílsky kúzelník ponúkol. Ťažkú hlavu má určite z neho aj obranca Spartaku Moskva, ktorý netakticky vyletel v jednom zo súbojov. To ihneď využil svojou šikovnosťou Coutinho, za čo si vyslúžil od tribún obrovský obdiv. Veď presvedčte sa sami.

Coutinho a jeho trik v zápase proti Spartaku Moskva

Foto|Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.