Thibaut Courtois je už oficiálne hráčom Realu Madrid. Do hlavného mesta Španielska prišiel z Chelsea za 35 miliónov eur a “Bielemu baletu” sa upísal na 6 rokov.

Počas pôsobenia v Chelsea však tri roky hosťoval u mestského rivala Realu Atlética. Ako je známe, medzi oboma klubmi panuje obrovská rivalita a za koučovania Diega Simeoneho sú vzťahy ešte viac vybičované. V sezóne 2012/13 tieto dva kluby zviedli boj vo finále kráľovského pohára Copa del Rey.

Z víťazstva 2:1 sa tešilo Atlético a obrovské oslavy a radosť z porazenia slávnejšieho súpera mohli začať. Veľkou mierou k výhre prispel aj Thibaut Courtois, ktorý bol vyhlásený za hráča zápasu. Na následných oslavách však kričal niečo, čo mu môžu a určite budú fanúšikovia Realu vyhadzovať na oči.

“Skáč, skáč, skáč malý klokan, a Madridisti nech sa po*ebú do r*ti!” znie jeden z chorálov Atlética Madrid, ktorý sa v španielčine pekne rýmuje. Samozrejme, všetko to vtedy bolo povedané vo veľkej eufórii a v snahe zapôsobiť na fanúšikov. Či však pre to bude mať pochopenie aj komunita Realu Madrid, sa ešte iba uvidí.

Thibaut Courtois spieva urážlivú pieseň proti Realu Madrid

Zdroj: Sportbible.com, YouTube.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.