Liverpool síce v odvetnom semifinále s AS Rím prehral 2:4, ale po celkovom skóre 7:6 postúpil do finále. Aj tento duel priniesol viacero sporných momentov, ale najviac sa diskutuje o tom, čo sa po stretnutí stalo medzi Lorisom Kariusom a Jordanom Hendersonom!

Ako iste viete, v závere odvetného semifinále zahrával tím AS Rím penaltu, po ktorej pečatil skóre na konečných 4:2 Radja Nainggolan. Keď hráči “The Reds” po stretnutí oslavovali postup do finále Ligy majstrov, Jordan Henderson prišiel za Kariusom a niečo si začali oduševnene vysvetľovať. Podľa informácií na portáli Sport Bible mal Henderson Kariusovi vynadať za to, že počas Nainggolanovej penalty sa pohol do strany, pričom on mu predtým radil, aby zostal stáť v strede.

Len pre úplnosť dodávame, že anglický tím FC Liverpool sa vo finále Ligy majstrov stretne so španielskym Realom Madrid, pričom výkop tohto stretnutia je naplánovaný na 20:45 v sobotu 26. mája 2018.

Hádka medzi Kariusom a Hendersonom po zápase s AS Rím

Foto|Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D