Premier League cez víkend skompletizovala svoje 16. kolo a hlavným ťahákom tohto kola bolo manchesterské derby. To sa skončilo šťastnejšie pre Manchester City, ktoré dokázalo vyhrať na Old Trafforde v pomere 1:2 a zvýšilo svoj náskok na čele tabuľky už na jedenásť bodov. Po veľkom víťazstve začali okamžité oslavy v šatni, ktoré rozprúdili následné nepokoje. 

Podľa posledných správ musela celú situáciu ukľudniť až privolaná polícia. Celú hádku údajne vyvolal José Mourinho, ktorému sa nepáčili bujaré oslavy “Citizens”. Portugalský manažér vtrhol do šatne súpera a začal hlasito pokrikovať na brankára hostí Edersona vo svojom rodnom jazyku. Ten jeho reči porozumel, pretože v jeho rodnej Brazílii sa hovorí rovnakým jazykom. Gólman mu štipľavé slová opätoval, čo vyvolalo obrovský rozruch medzi oboma mužstvami.

Vyše dvadsať ľudí sa medzi sebou začalo naťahovať a padali aj tvrdé údery. Najhoršie zo všetkých dopadol asistent trénera hostí Mikel Arteta, ktorý mal na tvári dokonca aj krvavé poranenia. Stalo sa tak údajne po tom, čo mu belgický útočník v službách “Red Devils” Romelu Lukaku hodil plastovú fľašu do tváre. Španielsky tréner ale nebol jediný, kto schytal fľašou do tváre. Stalo sa to viacerým aktérom hádky, vrátane samotného Mourinha.

Manchesterské derby

Bude tak zaujímavé sledovať akú dohru bude mať táto situácia. Jedno je už ale teraz isté. Odveta, ktorá je naplánovaná až na budúci rok, bude ešte o niečo vyhrotenejšia, než tomu bolo doposiaľ. Máme sa tak v nasledujúcom derby na čo tešiť.

Zdroj: Bleacherreport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.