Lionel Messi je hrdinom pre fanúšikov Barcelony a to nielen kvôli svoje hre a obrovskej gólovej potencii, ale aj vďaka lojalite k tomuto klubu. V roku 2016 však bolo podľa Luisa Suáreza všetko inak a argentínska superstar zvažovala odchod z Camp Nou!

Luis Suárez nedávno poskytol otvorený rozhovor, ktorého úryvky boli zdieľané na stránke Barca Centre. V ňom sa vyjadril aj k Neymarovi, o ktorom vyhlásil, že určite neodišiel z Barcelony kvôli peniazom. Mal podľa neho len cieľe, ktoré chcel alebo potreboval dosiahnuť v inom tíme. Suárez pochopiteľne spomenul aj svojho parťáka z útoku Lionela Messiho.

Najskôr ozrejmil, že Messiho neberia len ako spoluhráča, ale ako niečo viac, pretože ich deti ai manželky sú blízkymi priateľmi. Zároveň ale spomenul, že v roku 2016, keď v Katalánsku vrcholila politická situácia ohľadom samostatnosti, Argentínčan zvažoval, či by nebolo lepšie Barcelonu opustiť.

„Keď chcel Lionel Messi v roku 2016 opustiť klub, povedal som, aká je pravda. Nikde inde by nebol šťastnejší, než práve v Barcelone. On to vtedy priznal a napokon sa rozhodol zostať tu a pokračovať,“ cituje Luisa Suáreza stránka Barca Centre.

Zdroj|Foto: Twitter, Sportbible.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D