man city bayern

Po odchode dvoch legiend Bayernu Mníchov Arjena Robbena a Francka Ribéryho musia nájsť Bavori dve vhodné náhrady na oboch krídlach. Mená ako Hakim Ziyech, Ousmane Dembélé či Leroy Sané boli najčastejšie spájané s príchodom do Mníchova. Posledný menovaný by mal byť transferu naklonený.

Bývalý hráč Schalke je v tíme Pepa Guardiolu využívaný najmä ako striedajúci hráč. No aj napriek tomu si dokáže 26-ročný krídelník držať priaznivé štatistiky. V 31 zápasoch Premier League zaznamenal 10 gólov a 11 asistencií. Niet divu, že po ňom poškuľuje úradujúci Nemecký majster, ktorý hľadá nástupcov po tom, čo klub opustili dve ikony Bundesligy. Manchester však určite neplánuje predať Saného lacno. Bavori si musia pripraviť minimálne 100 miliónov eur.

Generálny riaditeľ Bayernu Karl-Heinz Rummenigge nedávno verejne potvrdil záujem o 23-ročného hráča City. Očakáva sa teda, že klub z Mníchova zintenzívni svoj záujem o podpis v nasledujúcich dňoch. Aktuálne čakajú na Saného príchod z dovolenky, po ktorej by sa mal hráčov osud definitívne spečatiť. Kontrakt s Manchestrom City má do roku 2021.

leroy sane manchester city

Zdroj: 90min.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter