Cristiano Ronaldo prišiel do Realu ešte v roku 2009. Už vtedy v Madride pôsobil aj jeho krajan Pepe, s ktorým v roku 2016 vybojovali pre Portugalsko historické zlato na EURO 2016. Až do minulého roku bol nielen nekompromisný stopér, ale aj ľavý obranca Coentrao súčasťou slávneho veľkoklubu.

Prvý menovaný pôsobí v Besiktasi, ten druhý hosťuje v Sportingu a na návrat do Realu nepomýšľa. Ani napriek týmto okolnostiam ale nemusí byť v budúcej sezóne Ronaldo jediným portugalským futbalistom v klube.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

Podľa informácií portálu Don Balon by Ronaldo rád videl v “Bielom balete” Gonçala Guedesa, ktorý v súčasnosti patrí medzi opory Valencie. Kmeňový hráč PSG šiel do Španielska pred sezónou po príchode Neymara a Mbappého. 21-ročný Guedes nastúpil v aktuálnej sezóne La Ligy do 23 zápasov, strelil 4 góly. Čo s ním bude po sezóne, nie je známe, veď v Paríži je mimoriadne veľká konkurencia.

Zdroj: Thehardtackle.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.