Chelsea, víťaz uplynulého ročníka Premier League, zatiaľ na prestupovom trhu príliš aktívna nebola. Do tímu prišiel zadarmo len brankársky veterán Willy Caballero z konkurenčného Manchestru City. Zdá sa však, že Antonio Conte sa prebudil a chystá sa utrácať milióny.

Podľa posledných správ sa Chelsea dohodla na prestupe čerstvého víťaza Pohára konfederácií Antonia Rüdigera. 24-ročný nemecký obranca odohral posledné dve sezóny v drese rímskeho AS, ktorému naposledy pomohol k druhému miestu v Serii A. Za “Vlkov” nastupoval prevažne na pravom kraji obrany, avšak dokáže zahrať na ktorejkoľvek defenzívnej pozícii. Práve jeho univerzálnosť zrejme presvedčí Antonia Conteho poslať do Ríma približne 38 miliónov €.

Samotný Rüdiger mal súhlasiť súhlasiť s kontraktom do roku 2022 a do západného Londýna príde podstúpiť lekárske vyšetrenia budúci týždeň. Chelsea bola dlho spájaná s hráčmi ako Virgil van Dijk a Leonardo Bonucci, no zdá sa, že tréner Conte sa defenzívu rozhodol vystužiť práve všestranným Antoniom Rüdigerom.

Antonio Rüdiger

Zdroj: Squawka.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.