Majstrovstvá sveta sú v plnom prúde a českí hokejisti sú veľkými adeptami na zlatú medailu. Pri ich zápase s Fínmi to dlho vyzeralo, že si z tohto stretnutia neodvezú ani bod. Všetko však bolo inak a užil si to aj komentátor Robert Záruba, ktorý pri oslave gólu odpojil techniku!

Česi prehrávali po druhej tretine 0:3 a všetko tak vyzeralo na jasnú výhru pre Fínov. Hokejový boh mal na tento duel však iný názor. Naši susedia dokázali zvrátiť zápas a vyhrať ho 4:3 po predĺžení. Pri vyrovnávajúcom góle sa skúsený český komentátor Róbert Záruba tak tešil, že od radosti odpojil všetkú techniku a spôsobil tak menší kolaps. Fanúšikovia na Facebooku mohli všetko vidieť v priamom prenose, pretože česká televízia vysielala záver zápasu naživo. Vy si tento vtipný okamih môžete pozrieť v nasledujúcom videu.