Hoci má už 36 rokov, stále patrí medzi najobávanejších kanonierov futbalového sveta. 101 gólov behom troch sezón v drese Juventusu vraví za všetko, nehovoriac o tom, že už je najlepším reprezentačným strelcom všetkých čias. Aká bude ale jeho budúcnosť?

Aktuálny kontrakt portugalskej hviezde končí 30. júna 2022, a teda, má pred sebou poslednú sezónu v Turíne. Ak teda nepredĺži kontrakt. Nečudo, že v jeho prípade sa špekuluje o najrôznejších alternatívach, no zdá sa, že v takmer miliónovom meste môže zotrvať ešte dlhšie.

Známy novinár Nicolo Schira totižto informuje o tom, že Ronaldov agent a vedenie Juventusu majú jednať o novom kontrakte, a to aj za cenu zníženia platu. Teraz má podľa dostupných informácií zarábať 31 miliónov eur ročne, zatiaľ, čo súčasná ponuka podľa Schiru je 2-ročná zmluva so zárobkom 20 miliónov ročne. Síce s platom by šiel CR7 nadol, no pri jeho príjmoch z iných oblastí to nie je preňho nijaká katastrofa. Záležať tak bude len na hráčovi, či sa mu v Juventuse páči a bude tam chcieť stráviť aj sezónu 2022/23.

Zdroj: Twitter/NicoloSchira | Foto: Twitter