Cristiano Ronaldo síce získal za rok 2017 Zlatú loptu, ale mnoho ľudí začína veriť tomu, že CR7 už pomaly dosahuje zenit svojej kariéry. Preto sa čoraz viac množia špekulácie o tom, že Portugalčan by mohol opustiť klub. Po dnešnom vyhlásení je celé Španielsko na nohách, Real Madrid mal dostať za neho už 3 ponuky!

Dnes sa v španielskom programe El Chiringuito objavila informácia, ktorá prekvapila všetkých. Reportér Edu Aguirre totiž predniesol, že nedávno malo vedenie Realu Madrid dostať ponuky od troch klubov za svoju ofenzívnu superstar Cristiana Ronalda. Jedna z ponúk, tá najväčšia, sa má oficiálne objaviť na stole Realu Madrid v najbližších dňoch. Ďalšie dva kluby špecifikovať nechcel, respektíve vraj nemohol kvôli vzťahom s vedením madridského klubu, ale jedným z mužstiev je londýnska Chelsea.

Už dlhšie sa špekuluje o tom, že CR7 nie je spokojný so svojim platom v Reale Madrid. Preto vraj od svojho zamestnávateľa čaká na ponuku ohľadom zvýšenia mzdy. Nie je to tak dávno, čo CR7 v rozhovore povedal, že nechce predĺžiť svoj súčasný kontrakt v Madride. O niekoľko dní na tlačovej konferencii pre zmenu vyhlásil, že on by rád ukončil kariéru v Reale Madrid, ale všetko záleží od vedenia klubu.

Zatiaľ môžme tieto informácie považovať len za číre špekulácie, ale nemajme ružové okuliare. Celý dnešný svet a hlavne futbal, je založený na obrovských peniazoch. Dokonca sa pošuškáva, že práve peniaze môhli byť zdrojom Ronaldovej streleckej mizérie počas jesene 2017. Počkáme si, či naozaj príde nejaká oficiálna ponuka. Každopádne, ak by CR7 menil dres, išlo by o najväčšiu prestupovú bombu roka 2018.

Zdroj: As.com | Foto: 101greatgoals.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D