33-ročná uruguajská futbalová legenda sa nedohodla na podmienkach nového kontraktu s PSG a v túto chvíľu je isté, že sezónu 2020/21 bude pôsobiť niekde inde. Napriek zvučnosti jeho mena a kvalitách, ktoré nikto nemôže spochybniť, nie je známe, kto bude jeho novým zamestnávateľom.

Cavani bol spájaný s odchodom do rôznych klubov, pričom naposledy všetko nasvedčovalo tomu, že sa dohodne s vicemajstrom portugalskej ligy – Benficou. Možno aj preto, že lisabonský veľkoklub nemá aktuálne istú účasť v skupinovej fáze Ligy Majstrov (ale bude len nasadený do 3. predkola), Cavani a jeho agent pozerajú po iných alternatívach.

Podľa renomovaného webu Transfermarketweb má hráč záujem vrátiť sa do Talianska, kde v minulosti žiaril ako hráč Neapolu (104 gólov v 138 dueloch) a predtým pôsobil aj v Palerme. Teraz vraj hráč prostredníctvom svojho agenta kontaktoval Lazio. To sa predstaví v skupinovej fáze LM po prvýkrát od sezóny 2007/08, keď napokon v spoločnosti Realu Madrid, Olympiakosu a Brém obsadilo s 5 bodmi posledné miesto. Problémom však môže byť nielen prítomnosť najlepšieho európskeho strelca Cira Immobileho, ale aj platová požiadavka (minimálne 10 miliónov eur za sezónu).

Zdroj: Transfermarketweb | Foto: Twitter