Legendárny španielsky brankár Iker Casillas by mohol v 36 rokoch vyskúšať novú súťaž. Dlhoročná opora Realu Madrid a španielskej reprezentácie pôsobí od roku 2015 v Porte, ktorému od januára prestane madridský gigant prepácať polovicu jeho platu. Finančné možnosti portugalského veľkoklubu a aktuálneho lídra ligy napovedajú o tom, že po dva a pol roku by sa s úspešným brankárom mohli rozlúčiť.

Kde by však Iker Casillas mohol pokračovať? Jednou z možností je jeho odchod do americkej MLS, kde ročne zakotví hneď niekoľko veteránov. O jeho služby sa už v lete údajne zaujímal Liverpool, tentokrát je to iný klub z Premier League.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Iker Casillas by podľa anglických médií mohol smerovať za Rafaelom Benítezom do Newcastlu United. Tradičný anglický klub čakajúci na ligový titul, o ktorom ani v tejto sezóne reč byť nemôže, vraj potrebuje skúseného brankára. A Casillas ich má na rozdávanie, veď v kariére odchytal už takmer tisíc súťažných zápasov, vrátane viacerých finálových na najvýznamnejších podujatiach, nevynímajúc Ligu majstrov či Majstrovstvá sveta.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.