Antonio Conte v uplynulej sezóne na lavičke Chelsea potvrdil, že je skvelý tréner. Po priam tragickej sezóne 2015/16 vrátil klub zo Stamford Bridge naspäť na vrchol absolútne brilantným spôsobom. Určitou výhodou oproti Arsenalu, Tottenhamu či klubom z Manchestru mali “The Blues” v tom, že nestrácali sily v európskych pohároch.

Práve na tento fakt upozornil skúsený Carlo Ancelotti svojho mladšieho krajana. “Chelsea má za sebou výbornú sezónu a v tej budúcej nebude chcieť podliezť latku. No so súčasným kádrom by Premier League a zároveň boje v Lige majstrov podľa mňa nemusel klub zvládnuť. Bez minimálne troch adekvátnych posíl titul nebude tento tím schopný obhájiť,” myslí si tréner Bayernu, ktorý však zároveň predpokladá, že v blízkej dobe sa spomínaných posíl fanúšikovia dočkajú.

Chelsea pred pár dňami podpísala obrancu Antonia Rüdigera z AS Rím a hovorí sa o príchode Bakayoka z Monaca. V hre je taktiež stále príchod Álvara Moratu z Realu Madrid.

Obháji Chelsea titul v Premier League?

Loading ... Loading ...

Zdroj: givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.