Pre mnohých hráčov je fyzická príprava v predsezónnom období doslova utrpením, ktoré neznášajú najviac zo všetkého. Medzi nich zjavne patril aj nemecký útočník Stefan Kiessling. Ten to však vyriešil veľmi svojsky a to pomocou svojej ženy.

34-ročný Nemec, nie je pritom hocijakým hráčom a svojho času patril k obávaným kanonierom nemeckej najvyššej futbalovej súťaže. V Bundeslige odohral 403 duelov a nastrieľal úctyhodných 144 gólov. V reprezentácii sa však ocitol v tieni Miroslava Kloseho a Lukasa Podolskeho.

Tento skúsený futbalista sa najnovšie preslávil tým, že šokoval verejnosť svojím priznaním: „Nikdy som v prípravných obdobiach nevykonal 100% všetko,“ prekvapivo priznal pre Sport Bild a pokračoval ešte šokujúcejšie.

„Dávajú vám hodinky, ktoré merajú vašu tepovú frekvenciu a ukladajú jednotlivé cvičenia. Moja žena je však atletický typ a urobila niektoré potrebné cvičenia s mojím náramkom za mňa. Spravila to tak dobre, že si to nikto nevšimol,“ s veľkým úžasom pre ostatných, povedal bývalý hráč Bayeru 04 Leverkusen, ktorý svoju profesionálnu hráčsku kariéru ukončil v roku 2016.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter