Prestup Cristiana Ronalda do Juventusu bol rozoberaný z viacerých hľadísk a vyjadrilo sa k nemu množstvo bývalých aj súčasných hviezd futbalového sveta. Najnovšie sa k ním pridal aj bývalý útočník Antonio Cassano. Ten svojimi slovami istotne potešil fanúšikov “Starej dámy”, no o čosi menej sa už budú páčiť samotnému Ronaldovi. 

“Juventus si podpisom Cristiana Ronalda zabezpečil “Scudetto” do roku 2022. Ronaldo je schopný streliť za sezónu aj 40 gólov. Za nimi vidím Inter,” vyjadril šance jednotlivých tímov pre nasledujúce ročníky Serie A.

Menej však potešil samotnú hviezdu: “Juventus urobil dobre, že podpísal druhého najlepšieho hráča na svete. Samozrejme, za jednotku stále považujem Lionela Messiho, pretože som po ňom dokonca pomenoval svojho syna. Ronaldo splatí Juventusu svoju cenu nielen výsledkami, ale aj z ekonomického hľadiska,” myslí si 36-ročný veterán.

Fanúšikovia starej dámy by si však priali titul v Lige majstrov. Tu ich niekdajší taliansky reprezentant nepotešil: “Ak mám povedať, nemyslím si, že Juventus je favoritom na triumf v Lige majstrov, pretože ten by som dal skôr Barcelone,” dodal Talian, ktorý svojho čas pôsobil aj vo farbách Realu Madrid.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.