Blížiaci sa prestup Philippeho Coutinha nemusí byť jediný obchodom, ktorý sa uskutoční na trase Liverpool -> španielska La Liga. Real Madrid údajne takisto zvažuje uskutočnenie megatransferu!

Španielsky OK Diario prichádza so správou, že európsky a španielsky majster je pripravený zaplatiť veľkú čiastku za služby egyptského krídelníka Mohameda Salaha, ktorého hviezda naplno žiari v drese “The Reds”.

Salah len v lete prestúpil na štadión Anfield za 42 miliónov eur z talianského AS Rím a už nasledujúce leto by mohol opäť meniť dres, veď v Liverpoole už strelil 22 gólov vo všetkých súťažiach a v Premier League zaostáva len o jeden gól za Harrym Kaneom. “Biely balet” potrebuje posilniť útočné rady, pretože sláva jeho útoku BBC začína pomaly vyhasínať a 25-ročný Salah má byť tá správna voľba. Madridčania vedia, že v zime nezískajú adekvátnu hodnotu za ich peniaze a tak si už vraj pripravujú pôdu na letné obdobie.

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.