V letnom prestupovom období sa očakáva, že do Realu Madrid nazrie viacero nových posíl. Medzi nimi by sa mohlo objaviť aj meno hviezdneho mladíka Kyliana Mbappého. Poslal mu Zidane na svojej predzápasovej tlačovej konferencii jasný odkaz?

46-ročný francúzsky tréner sa vrátil na lavičku “Bieleho baletu” a čaká ho úvodný zápas proti Celta Vigo, v drese ktorého nastupuje aj Slovák Stanislav Lobotka. Pred prvým zápasom tzv. druhej éry Zidana na striedačke “Los Blancos”, boli preto novinári veľmi zvedaví.

Jedna z otázok padla aj ohľadom dvojice hviezd PSG. Florentino Pérez totiž nedávno prehlásil, že by najradšej získal oboch. Aj preto musel Zidane reagovať: “Nebudem tu rozprávať o hráčoch, ktorí nie sú súčasťou nášho mužstva. Čo môžem povedať je to, že Neymar a Mbappé majú obrovskú kvalitu, ale ja myslím len na najbližší zápas,” uviedol veci na správnu mieru Francúz.

Potom však bývalý hviezdny futbalista dodal: “Rád by som ho raz trénoval,” povedal Zídane na adresu mladého francúzskeho útočníka Mbappého a poslal mu tým nepriamy odkaz, že by mal o jeho služby záujem. Vedenie Realu Madrid to však bude mať ťažké, keďže majiteľ parížskeho celku požaduje galaktickú sumu!

Zdroj: Realmadrid.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.