Cristiano Ronaldo si v prípade, že zotrvá v Manchestri United, nezahrá v sezóne 2022-23 Ligu majstrov. To je hlavný dôvod, prečo sa o jeho odchode z Old Trafford neustále špekuluje. Nedávno sa malo zdať, že posilní Bayern, kde nahradí Lewandowskeho.

Nie je vylúčené, že sa tak stane. Avšak, nie je nemožné, že by obliekol dres londýnskej Chelsea, ktorá je aktuálne spájaná so ziskom mnohých hráčov, vrátane Raheema Sterlinga. Bolo by to síce dosť nečakané, no Ronaldo je mužom veľkých okamihov a veľkých udalostí.

Každopádne, ako táto „fáma“, resp. informácia vlastne vznikla? Podľa popredného britského denníka The Athletics sa Jorge Mendes, agent CR7, stretol osobne s Toddom Boehly, novým majiteľom Chelsea. O čom inom by sa mohli tieto dve osobnosti rozprávať?

No, samozrejme, aj o CR7. Avšak, Cristiano Ronaldo oficiálne spadá pod spomínaného agenta, no zároveň aj pod Mendesovu veľkú portugalskú „spoločnosť“ či „agentúru“ GestiFute, ktorá aktuálne zastrešuje desiatky popredných hráčov s celkovou hodnotou presahujúcou miliardu eur. Medzi tých patria aj Bernardo Silva, Joao Cancelo, Ederson, Diogo Jota, Darwin Núnez, Rúben Dias, Adama Traoré a mohli by sme pokračovať. Rozprávali sa teda konkrétne o možnosti presunu Ronalda na Stamford Bridge?

Zdroj: The Athletics | Foto: Instagram/Cristiano