Včera v nočnom zápase NHL proti sebe nastúpili New York Islanders a Chicago Blackhawks. Stretnutie sa skončilo v riadnom hracom čase remízou 2:2, a tak muselo nasledovať predĺženie. Ani v predĺžení sa víťaz nenašiel, tak prišli na rad nájazdy.

V prvej sériii sa za Islanders predstavil Wahlström, ktorému sa nepodarilo streliť gól. Za Chicago začínal Toews, ktorý obstál rovnako. V druhej sérii išiel na rad Barzal, ktorý tiež zopakoval hráčov pred ním, a neskóroval. Na strane Chicaga si vzal puk Kane (čas vo videu 1:45), ktorý sa s pukom pohral ako deti s hračkou, párkrát ho premiešal ako skúsený mazák, a tesne pred brankárom zakončil do rohu bránky. Sériu ukončil nepremeneným nájazdom Beauvillier, a tak Chicago vyhralo po nájazdoch 2:3.