14. máj bol dňom, kedy museli všetci účastníci MS v Rusku oznámiť predbežné, maximálne 35-členné nominácie. 56-ročný tréner Brazílie Tite sa však rozhodol, že rovno oznámi finálnu nomináciu, z ktorej mu na poslednú chvíľu vypadol veleskúsený Dani Alves.

Najúspešnejšia krajina histórie sa pokúsi o šiesty triumf, prvý od roku 2002, s poriadne nabitou zostavou. Zďaleka to nebude len o Neymarovi, ktorý aj napriek dlhodobému zraneniu má byť najväčšou hviezdou “Kanárikov”.

Oficiálna nominácia Titeho pre MS v Rusku:

>>> Všetky potrebné informácie o MS v Rusku nájdete TU <<<

Brazília v roku 2014 skončila na domácom šampionáte na nepopulárnom 4. mieste, kde jej reprezentáciu odsunulo semifinálové fiasko s Nemeckom (1:7) a následná o niečo menej potupná prehra s Holandskom (0:3). Ako dopadne tentokrát, nevedno. Pohľad na zostavu však hovorí, že šanca na zlato existuje. Nemyslíte?

Zdroj|Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.