Julen Lopetegui po svojom krátkom pôsobení musel opustiť lavičku Realu Madrid. Nahradil ho Santiago Solari, ktorý dovtedy viedol Castillu, teda rezervný tím Realu. Ani jeho nástupca to však nebude mať ľahké a stojí pred ťažkým rozhodnutím. 

V lete do klubu zavítala nová brankárska posila z Chelsea FC. Thibaut Courtois prišiel do hlavného mesta Španielska za 35 miliónov eur. Prezident Florentino Pérez by preto prirodzene chcel, aby bol práve Belgičan tým, ktorý dostane šancu aj v zápasoch Ligy majstrov.

Naproti tomu je tu Keylor Navas, ktorý túto súťaž vyhral s “Bielym baletom” dovedna trikrát. Podľa fanúšikov by teda mal byť prirodzene on človekom, ktorý dostane priestor v rámci Ligy majstrov aj v aktuálnom ročníku. Španielsky portál Marca.com uviedol, že aj samotní hráči žiadajú spravodlivosť a nasadenie Keylora Navasa.

Santiago Solari tak bude mať pri svojom trénerskom debute v Lige šampiónov pred sebou neľahké rozhodnutie. Preberie zodpovednosť do vlastných rúk, alebo sa poddá vôli vedenia klubu na čele s Florentinom Pérezom? Odpoveď dostaneme už dnes. Zápas FC Viktoria Plzeň vs. Real Madrid je na programe 7.11. o 21:00.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter