Koniec prestupovým špekuláciám. Prvý muž predstavenstva klubu FC Barcelona sa oficiálne vyjadril k situácii Ousmaneho Dembélého a tiež k možnému návratu Neymara na Camp Nou!

Dembélé bol už viackrát označený za jeden z prepadákov tejto sezóny a špekulovalo sa, či sa ho Barcelona nebude chcieť zbaviť už po jedinom roku. Klubový prezident Josep Maria Bartomeu však pre rádio RAC 1 tieto špekulácie poprel a vyhlásil, že predaj Dembélého momentálne nie je na pretrase dňa. Vyzerá to tak, že “Blaugranas” podľa jeho slov nemajú záujem o Dembélého predaj, ale pripustil, že o všetkom definitívne rozhodne až míting vedenia klubu po sezóne.

Bartomeu sa taktiež vyjadril, že momentálne nie je v pláne ani návrat “strateného syna” Neymara, ktorý v lete 2017 nečakane zamieril do PSG. „Neymar sa nechce vrátiť do Barcelony. My máme nové projekty a nie je tu žiadny záujem,“ vyhlásil prezident tohtoročného majstra španielskej La Ligy. O dlho avizovanom príchode Francúza Antoinea Griezmanna z Atlética Madrid nepadlo ani slovo.

Zdroj: Goal.com, Rac1.cat | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D