V tejto sezóne je Real Madrid taký nemastný-neslaný. Dobré výkony striedajú tie horšie a fanúšikovia asi v tejto sezóne veľké očí nemajú. V La Lige strácajú na rivala z Atlética už poriadnu porciu bodov, v Lige Majstrov narazia na nepríjemnú Atalantu.

Jedným z najlepších hráčov Realu Madrid je už dlhodobo Casemiro. Dá sa povedať, že brazílsky záložník je pre tím Zinedina Zidana nepostrádateľný a ak na ihrisku chýba, je to značne vidieť. V posledných prestupových obdobiach sa začalo hovoriť o záujme niektorých klubov práve ohľadom 28-ročného Brazílčana. Predovšetkým sa spomínal záujem PSG. K špekuláciám prispieva totiž fakt, že Casemirovi sa v Madride končí zmluva v lete 2023.

Teraz však Marca tvrdí, že Casemiro je jednoducho nedotknuteľný a Real ho nielenže nepredá, ale nebude ani len rokovať s možnými záujemcami. Jasný odkaz pre všetkých potenciálnych uchádzačov. Paradoxne, Casemiro sa už raz chystal opustiť Real natrvalo. Bolo to pred 8 rokmi, no José Mourinho sa ho rozhodol poslať na ihrisko proti Betisu, kde zanechal za sebou dobrý dojem. Podobne tomu bolo aj za éry Beníteza na lavičke Los Blancos a vrchol Casemirovej výkonnostnej krivky prišiel práve za pôsobenia Zinedina Zidana. Nečudo, že ho Real odmieta pustiť.

Zdroj: Marca.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter