FC Barcelona sa po sezóne rozlúči s Andrésom Iniestom a podľa viacerých zdrojov rady už istého šampióna La Ligy opustia aj ďalší futbalisti. Bude medzi nimi aj hviezdny mladík Ousmane Dembélé?

Francúzsky krídelník mal byť náhradou za Neymara, no aj vinou vážneho zranenia zo začiatku sezóny toho veľa nenahral, nehovoriac o hernej nepohode. Hovorí sa aj o tom, že Dembélé príliš “nevonia” Messimu. Na prestupovú listinu však futbalista, ktorého získali Katalánci za viac než 100 miliónov eur, zaradený nie je.

To však neznamená, že nemôže odísť. O jeho služby sa podľa španielskeho portálu Don Balon intenzívne zaujíma Arsenal. Tu by sa Dembélé mohol opäť stretnúť s Aubameyangom, ktorý bol jeho spoluhráčom rok v Dortmunde. K Arsenalu sa však podľa uvedeného zdroja pridalo aj PSG, ktoré by mohli v lete opustiť viacerí nespokojní hráči.

Ousmane Dembélé

Odštartuje Dembélé svoju štvrtú profesionálnu sezónu vo štvrtom rôznom klube, nebodaj vo štvrtej rozlišnej lige? Jeho predošlými zamestnávateľmi boli francúzsky Rennes, nemecký Dortmund a súčasným je FC Barcelona.

Zdroj: Donbalon.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.